fbpx

Fotografia reklamowa

Masz wrażenie, że zdjęcia produktów na białym tle nie oddają w pełni ich zalet? A może potrzebujesz stylizowanych zdjęć produktowych na potrzeby reklamowe, do social mediów? Dobrze trafiłeś/-aś — sprawdź, co mogę Ci zaoferować.

Fotografia produktowa – Katowice

Wiesz, jak najlepiej zachęcić klienta do zakupu? Musisz przyciągnąć jego uwagę, pokazać mu, jak może wykorzystać Twój produkt, pobudzając przy tym jego wyobraźnię. I teraz zastanów się, czy packshoty, czyli zdjęcia na białym (lub innym, gładkim) tle w tym pomogą? Chociaż świetnie sprawdzą się jako miniaturka w sklepie internetowym, to w social mediach, materiałach reklamowych nie będą już wyglądać tak zachęcająco. Ale możesz to zmienić, zlecając mi wykonanie stylizowanych zdjęć produktowych.

Stworzę aranżację odpowiadającą charakterowi marki lub pasującą do okazji. Oddam na zdjęciu „zapach” perfum, pokażę, dlaczego sprzedawane przez Ciebie zegarki są wyjątkowe, czy zainspiruję odbiorców do eksperymentowania z Twoimi produktami spożywczymi. Skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci propozycję stylizowanych zdjęć produktowych.

Zdjęcia produktu mydło
Zdjęcie produktowe świeczki

Kreatywne zdjęcia produktów/usług

 Przekonałam Cię do tego, że kreatywne zdjęcia produktów, czy usług mają potencjał sprzedażowy? W takim razie sprawdź moje portfolio, a potem skontaktuj się ze mną. Ustalimy, czego potrzebujesz oraz jak chciałbyś/chciałabyś, aby Twoja marka była postrzegana. Na tej podstawie przedstawię Ci kilka moich pomysłów, a jeśli Ci się spodobają, zaczniemy działać.

Zdjęcia wizerunkowe z realizacji zlecenia

Fotografia wizerunkowa, reklamowa

Prowadzisz firmę o charakterze usługowym i chcesz pokazać klientom, jak działasz? A może potrzebujesz zdjęć na stronę internetową, fotografii produktowych do materiałów reklamowych?

Zaproś mnie do siedziby swojej firmy i wspólnie stworzymy sesję wizerunkową, dzięki której dasz się poznać swoim klientom, „opowiesz”, jak wygląda Twoja praca od środka.

Tym samym zaprezentujesz się jako ekspert/-ka w swojej dziedzinie, a także pokażesz się jako osoba wiarygodna (klienci lubią wiedzieć, z czyich usług korzystają i wbrew pozorom często ciekawi ich, jak przebiega sposób realizacji).

 

 

Przykłady zdjęć reklamowych

Zdjęcia produktu mydło
Zdjęcie produktowe kosmetyków
Zdjęcie kosmetyku
Zdjęcie produktowe prezentu
Zdjęcie produktowe jesiennej świeczki
Zdjęcie pieczywa do reklamy
Joanna Kaźmierczak stylizacja żywności

Napisz do mnie

A wykonam dla Ciebie aranżowane zdjęcia produktowe, które będą inspiracją dla Twoich klientów.

Fotografia produktowa aranżowana

Zastanawiasz się, co to jest fotografia reklamowa? To zdjęcia produktów, sposobu realizacji usług, czy ukazujące, jak Twoja marka działa na co dzień. Ich zadaniem jest przyciąganie klientów, budowanie świadomości marki, zwiększanie zaangażowania i zaufania do niej i co za tym wszystkim idzie, zwiększenie sprzedaży. I ja mogę zaoferować Ci usługi z zakresu fotografii produktowej aranżowanej oraz wizerunkowej.

Stylizowana fotografia produktowa to zdjęcia wywołujące określone skojarzenia. Mogą nawiązywać do okazji lub cech charakterystycznych produktu. Pokazywać, że jest to towar luksusowy lub skupiać się na tym, w jaki sposób można go wykorzystać.

Aranżowane zdjęcia produktów są idealne do komunikacji w social mediach, a także jako dodatkowe zdjęcie udostępniane w karcie produktu na stronie internetowej. Czemu dodatkowe? Ponieważ podstawą są zwykle packshoty, czyli zdjęcia na białym tle. To najlepszy sposób na pokazanie całego produktu, a także na ujednolicenie wyglądu sklepu internetowego. Jednak packshoty same w sobie nie są zbyt zachęcające, dlatego coraz więcej marek decyduje się na to, aby oprócz nich publikować zdjęcia, które podkreślają atrakcyjność towaru, czy pokazują, w jaki sposób można go wykorzystać w swoim domu, pracy etc.

I takie zdjęcia wykonuje w moim studio fotografii reklamowej.

Fotografia reklamowa, wizerunkowa

Nie tylko sprzedajesz produkty, ale też świadczysz związane z nimi usługi? A może Twoja działalność ma wyłącznie charakter usługowy? Nie martw się, na to też jest sposób – to fotografia reklamowa o charakterze wizerunkowym. Na czym polega? Najczęściej na pokazaniu realizacji takiej usługi krok po kroku, a także na przedstawieniu Ciebie i Twoich pracowników.

W ten sposób zyskujesz materiał na stronę internetową, czy do komunikacji w social mediach. I jest to bardzo ważne, ponieważ zanim sprzedasz jakąkolwiek usługę, musisz w swoim potencjalnym kliencie wzbudzić zaufanie. I możesz to zrobić pokazując siebie, swoje miejsce lub warsztat pracy.

Ile kosztuje fotografia produktu, zdjęcia reklamowe?

Zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalna fotografia produktowa? Jak zwykle – to zależy. W przypadku zdjęć produktów swoją pracę wyceniam na podstawie Twoich wymagań – tego, czy ma to być proste, aranżowane zdjęcia do sklepu, czy bardziej rozbudowana stylizacja. Natomiast w przypadku fotografii reklamowej, wizerunkowej, rozliczam się nie od ilości zdjęć, a od godzin pracy podczas sesji (koszt postprodukcji/obróbki jest już w to wliczony). Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowany/-a i chcesz poznać więcej szczegółów.