fbpx

Portfolio – sesje w restauracjach

Gelato Studio

Mijuba Sushi Katowice

Pizzeria Silesiana Rybnik

Komu Hummus? Katowice

Złoty Osioł Katowice

Witaminka Naturalnie Katowice

Witaminka Naturalnie Szczyrk

Joanna Kaźmierczak stylizacja żywności

Spodobało Ci się moje portfolio?

Chętnie podejmę współpracę z Twoją restauracją.

Zdjęcia w restauracji

Zastanawiasz się, czy zlecić zdjęcia jedzenia osobie, która się w tym specjalizuje? Jeśli masz wątpliwości, to zaraz powinnam Cię przekonać. Na początku pomyśl, jak przyciągnąć nowych klientów? Reklamą oczywiście. Może to być reklama w social mediach lub w lokalnej gazecie. Nie wystarczy jednak napisać, jaką kuchnię serwujesz. Taki opis nie dość, że zwykle nie przemawia do wyobraźni, to… nie pobudza kubków smakowych. Aby odnieść taki efekt, potrzebujesz zdjęć, które zaprezentują poszczególne dania lub pokażą, że u Ciebie jest nie tylko smacznie, ale i przytulnie. Na pewno już doszłaś/doszedłeś do takich wniosków i może nawet masz pierwsze próby fotografowania potraw za sobą. Jeśli tak, to wiesz, że wcale nie jest tak łatwo na zdjęciu pokazać, to, co w lokalu staje się oczywiste – że zapach jest tak kuszący, że aż chce się jeść, a pierwszy kęs sprawia, że nie ma się ochoty przestać.

I tu z pomocą przychodzi fotografia kulinarna, której jedną ze specjalizacji są zdjęcia w restauracjach. Można je podzielić na 3 główne typy:

  • fotografia kulinarna do menu – kieruje się nieco innymi prawami, jej zadaniem jest skupienie się na samej potrawie, oddaniu jej smaku, zapachu; najczęściej konieczna jest wtedy również stylizacja żywności;
  • zdjęcia jedzenia w restauracjach – to pokazanie dań na tle Twojej restauracji, kawiarni; dzięki nim odbiorca może sobie wyobrazić, jak siada na wygodnym krześle, do ręki bierze sztućce i… sam/-a wiesz co dalej; takie zdjęcia jedzenia idealnie sprawdzają się na stronę internetową, czy do komunikacji w social mediach;
  • zdjęcia restauracji wizerunkowe – to, że jedzenie powinno zachwycać, to oczywiste; ale jeśli wnętrze jest wyjątkowe, albo jedną z największych zalet Twojego lokalu jest obsługa, to również warto się tym pochwalić.

I ja każdym z tych typów zdjęć się zajmuje.Zdjęcia jedzenia w restauracji – Katowice, portfolio

Specjalizuję się w fotografii kulinarnej – wykonuję stylizowane zdjęcia jedzenia (np. do menu), a także oferuję sesje w restauracjach na terenie Śląska. I możesz zobaczyć kilka przykładów moich realizacji, przekonać się, jak pracuję.

Co, jeśli wiesz, że potrzebujesz zdjęć, ale nie wiesz dokładnie jakich? Nie martw się, pomogę Ci w ustaleniu, jaki zakres prac będzie dla Ciebie optymalny. Przeprowadzę krótki wywiad, aby sprecyzować Twoje oczekiwania i następnie przedstawię ofertę. I możemy podjąć zarówno jednorazową, jak i długoterminową współpracę, a pierwszym krokiem niech będzie napisanie do mnie.