fbpx

Opracowanie przepisów

Chcesz stworzyć przepis na bazie Twojego produktu? Dobrze trafiłeś/-aś, ponieważ gotowanie to, obok zdjęć kulinarnych, moja największa pasja. Sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Tworzenie przepisów

Mogę nie tylko wykonać dla Ciebie piękne zdjęcia jedzenia, ale również stworzyć przepis na bazie Twojego produktu. I mam w tym bardzo duże doświadczanie, ponieważ od kilku lat prowadzę bloga kulinarnego mykitchenlife.pl, na którego Cię zapraszam.

Zdjęcie z lokowaniem produktu, a także z przepisem, możesz opublikować w swoich social mediach, czy na stronie internetowej. Napisz, czego potrzebujesz, a ja przedstawię Ci moją propozycję współpracy.

Dlaczego warto?

Jeśli posiadasz spożywczy sklep internetowy lub jesteś producentem/producentką żywności, warto pokazać klientom, jak mogą w praktyce wykorzystać to, co u Ciebie zamówią. Publikując przepis, dajesz swoim odbiorcom dodatkową wartość, angażujesz ich i inspirujesz. Z moją pomocą możesz też stworzyć mini e-booka z przepisami, co Ty na to? Wystarczy, że się do mnie zgłosisz.

Wpis z lokowaniem produktu

Myślisz o reklamie swojego produktu? To się da zrobić! Przepis, który opracuje dla Ciebie, mogę opublikować na swoim blogu kulinarnym mykitchenlife.pl.

W ramach takiej współpracy stworzę przepis i zrealizuję sesję na jego podstawie. Następnie opublikuję wpis sponsorowany, w którym krótko opiszę Twój produkt, a także opublikuję link do Twojej strony. Jesteś zainteresowany/-a taką formą współpracy? Napisz do mnie.

 

Zdjęcia z lokowaniem produktu

Babeczki z jagodami
Sałatka ze szparagami
Risotto z groszkiem
Bułka z Camembertem
Feta w pomidorach
Zdjęcie drinka z Havaną
Joanna Kaźmierczak stylizacja żywności

Potrzebujesz smacznego przepisu ze zdjęciem?

Zamów kompleksową ofertę – opracuję dla Ciebie przepis i następnie sfotografuję danie, by na końcu przesłać gotowy do publikacji pakiet.

Opracowanie przepisów – współpraca z blogerem

Potrzebujesz zdjęcia jedzenia i nawet chętnie zlecisz to osobie, która zajmuje się fotografią kulinarną, ale nie masz czasu lub umiejętności, by najpierw stworzyć apetyczny przepis? Nie ma sprawy, mogę Ci w tym pomóc. Moją specjalizacją jest z jednej strony fotografia kulinarna a z drugiej gotowanie. Mogę nie tylko wykonać dla Ciebie zdjęcie potrawy, ale także opracować przepis – otrzymujesz ode mnie cały komplet i nie musisz przejmować się niczym więcej.

Przewiduje dwie formy współpracy:
zdjęcie z lokowaniem produktu na potrzeby reklamowe, promocyjne marki;
wpis z lokowaniem produktu na moim blogu kulinarnym.

Zdjęcia z lokowaniem produktu

Jeśli jesteś producentem żywności lub prowadzisz sklep spożywczy/sklep z wyposażeniem kuchni, warto pokazać produkty, które można u Ciebie kupić w akcji, dostarczając przy okazji swoim odbiorcom dodatkową wartość w postaci przepisu.

Jak wygląda taka współpraca? Wystarczy, że wyślesz mi wybrany przez Ciebie produkt, a ja stworzę prosty i smaczny przepis z jego wykorzystaniem. Gdy danie będzie gotowe, zrobię zdjęcie z lokowaniem produktu i wyślę Ci cały pakiet. Możesz go opublikować w social mediach, na stronie internetowej, czy w formie wpisu na blogu. Czy warto? Zdecydowanie! Zainspirujesz swoich odbiorców do gotowania i… zakupów w Twoim sklepie.

Reklama na blogu kulinarnym

Jeśli działasz w branży spożywczej, to wiesz, że współpraca z blogerami jest popularnym rozwiązaniem. I przebiega w podobny sposób, jak opisany powyżej, z tą różnicą, że przepis jest publikowany nie u Ciebie, ale na mojej stronie. Reklama na blogach kulinarnych to dobre rozwiązanie, gdy chcesz dotrzeć do nowych odbiorców i przy okazji… poprawić swoją widoczność w sieci, ponieważ wpis sponsorowany najczęściej wiąże się z dodaniem linka do Twojej strony.

Jak ja mogę Ci w tym pomóc? Od kilku lat prowadzę bloga kulinarnego mykitchenlife.pl, którego aktualnie odwiedza kilkanaście tysięcy użytkowników miesięcznie. W tym wypadku współpraca z blogerem będzie polegać na opracowaniu przepisu, zrobieniu zdjęcia, a także na krótkim opisaniu produktu. Sprawdź przykłady takich wpisów: reklama dla e-smaknatury.com.pl oraz reklama patelni Woll.