fbpx

Zdjęcia restauracji – Katowice

Potrzebujesz zdjęć do menu, czy na stronę internetową? A może chcesz pokazać, że Twoja restauracja to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub romantyczną randkę? Moje zdjęcia mogą Ci w tym pomóc – sprawdź ofertę dla gastronomii.

Sesje w restauracjach

Masz piękny, klimatyczny lokal i zatrudniasz świetny zespół kucharzy, którzy opracowali apetyczne menu? Czas to pokazać! Zdjęcia restauracji przydadzą Ci się na stronę internetową, do social mediów, kampanii reklamowych, czy do menu.

Mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia potraw z restauracji, pokazać wnętrze lub codzienną pracę – a najlepiej wszystkie te rzeczy, abyś mógł/mogła pokazać swoim gościom, jak działasz i czego mogą się u Ciebie spodziewać.

Sesję w restauracji wspólnie dopasujemy do Twoich potrzeb, a także charakteru samego wnętrz. Napisz do mnie i zapytaj o szczegóły.

 

Fotografia restauracji – Katowice, Śląsk

Zaproś mnie do swojej restauracji – dojeżdżam na terenie Śląska. Robiłam już zdjęcia m.in. dla takich knajpek jak Witaminka Natrualnie, Pizzeria Silesiana, Złoty Osioł, czy Magazyn – sprawdź moje portfolio.

fotografia kulinarna dla restauracji

Zdjęcia potraw z menu

Chcesz uatrakcyjnić swoje menu drukowane lub dać możliwość zamawiania jedzenia online? Zadbaj o spójne, apetyczne zdjęcia potraw serwowanych w restauracji.

Oddam smak, zapach i teksturę przygotowanych dań. Zaprezentuje je w otoczeniu Twojej restauracji lub za pomocą moich teł i dodatków wystylizuję je tak, aby już nic innego nie odciągało od nich wzroku. I wspólnie ustalimy, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Ciebie.

A jeśli masz już fotografa, możesz zatrudnić mnie do stylizacji żywności – poczytaj o tym więcej.

Jak przebiega sesja w restauracji?

Zastanawiasz się, jak przebiega sesja w restauracji? Najpierw ustalimy, jakich zdjęć potrzebujesz, w jakim klimacie ma być utrzymana sesja. Następnie umówimy się na konkretny termin – Ty tego dnia będziesz odpowiedzialny/-a za przygotowanie potraw, ja natomiast zajmę się sprzętem i całą resztą.

Zdjęcia w restauracji zazwyczaj trwają od 2 do 4-6 godz. Może się to wydłużyć, gdy fotografowane jest całe menu. Sesję najlepiej wykonać w dniu, w którym lokal jest zamknięty lub poza godzinami pracy, ale nie martw się, mam też doświadczenie w fotografowaniu, gdy w środku znajdują się klienci (choć wtedy najlepiej wybierać najmniej popularną porę). I nie martw się, przez każdą wizytą dokładnie instruuję, czego będę od Ciebie potrzebować, jak przygotować się do takiej sesji.

 

Fotografia dla sushi baru
Zdjęcia dla restauracji sushi

Zdjęcia w restauracji – cena

Chcesz wiedzieć, ile będą kosztować zdjęcia restauracji? Napisz do mnie, a dokonam indywidualnej wyceny. Ostateczny koszt uzależniony jest od tego, czego potrzebujesz – czy mają to być zdjęcia samego lokalu, reportaż z wydarzenia, czy może fotografia jedzenia do menu.

Sesje dla restauracji

Sesja w restauracji w Rybniku
Sesja dla restauracji Rybnik
Zdjęcia w lodziarni Katowice
Katowice zdjęcia jedzenia
Sushi fotografia kulinarna
Stylizacja jedzenia Złoty Osioł
Joanna Kaźmierczak stylizacja żywności

Zaproś mnie do swojej restauracji

A wykonam dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową – możesz zamówić zdjęcia do menu lub angażujące, lifestylowe zdjęcia pokazujące, dlaczego warto przyjść do Twojej knajpki.

Jak robić zdjęcia jedzeniu? Zdjęcia potraw z restauracji

Prowadzisz restaurację, kawiarnię, a może mały punkt cukierniczy? Nie wystarczy opublikować menu na stronie internetowej, czy w social mediach, aby przyciągnąć klientów. Trzeba pokazać im, co mogą u Ciebie zjeść, pobudzić ich apetyt.

I tutaj z pomocą przychodzą zdjęcia dań, chociaż, jak już może się zorientowałeś/-aś, to wcale nie jest takie proste. Nawet jeśli gotowa potrawa jest atrakcyjna wizualnie, a na sam jej zapach robisz się głodny/-a, to zwykle… na aparacie tego nie widać. Czemu tak się dzieje?

Aby wykonać apetyczne zdjęcia jedzenia w restauracji, trzeba przede wszystkim znaleźć dobre światło (w dzień nie jest to trudne, ale wieczorem… lub gdy knajpka znajduje się w podpiwniczeniu, to już całkiem inna sprawa), a także wiedzieć, jak zaprezentować danie na talerzu, na jakim tle je ustawić oraz pod jakim kątem. Oprócz tego należy „pokazać” smak i tutaj z pomocą przychodzą różne spożywcze dodatki, których nie można bać się rozsypać wokół. Chodzi o to, aby pokazać odbiorcy, z czego potrawa się składa, pobudzając tym samym jego kubki smakowe już od pierwszego wejrzenia.

Trochę Ci to przytłacza? Nic dziwnego – fotografie kulinarne dla restauracji nie są prostym zadaniem, wymagają nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia. I tak się składa, że ja to wszystko mam.

Co obejmuje fotografia dla restauracji? Zdjęcia restauracji – jedzenie, wnętrze, ludzie

Jeśli chcesz przedstawić swoje menu na stronie internetowej lub w social mediach, podstawą będą zdjęcia potraw z restauracji. Można pokazać je na tle knajpki lub, aby nie rozpraszać uwagi od głównego bohatera, wykonać zdjęcia stylizowane. Stylizacja żywności pozwala odtworzyć smak i zapach potraw, a także wywołać określone skojarzenia (np. czy danie jest bardziej barowe, czy rozgrzewające, a może wręcz przeciwnie – lekkie i świeże).

Głównym zadaniem tego rodzaju zdjęć jest wizualne przedstawienie menu, ale fotografia dla restauracji to coś więcej. W materiałach reklamowych lub w social mediach warto pokazywać zdjęcia potraw idealnie wkomponowanych we wnętrze knajpki. Są bardziej angażujące, ukazują kontekst, czyli miejsce, do którego przychodzą Twoi klienci.

Sesje zdjęciowe dla restauracji mogą również obejmować fotografię wnętrz czy zespołu pracowników, pokazywać pracę na co dzień, od kuchni. Są idealne do nieformalnej komunikacji w social mediach.

Zdjęcia restauracji – Katowice, Śląsk. Oferta sesji kulinarnych dla restauracji

Interesują Cię zdjęcia dla restauracji? Jeśli swój biznes prowadzisz na terenie Katowic/Śląska, mogę Ci pomóc. Wykonuje sesje kulinarne dla restauracji/firm z branży HoReCa, których zakres dopasowuję do Twoich potrzeb. Mogą to być zarówno stylizowane zdjęcia menu, jak i fotografia reklamowa/wizerunkowa dla firm. W praktyce oznacza to, że wykonuję zdjęcia potraw, a także zdjęcia do materiałów reklamowych/social mediów. Nasza współpraca może mieć charakter jednorazowy (celowy) lub długoterminowy – wtedy w regularnych, ustalonych odstępach czasu będę przyjeżdżać do Twojej restauracji, fotografować aktualne menu, nowości. Napisz do mnie, a ustalimy warunki zlecenia.