fbpx

Kontakt

Zapraszam do współpracy
Joanna Kaźmierczak stylizacja żywności

Gotowy/-a na współpracę?

Napisz do mnie, a stworzę dla Ciebie angażujące, apetyczne zdjęcia potraw lub produktów spożywczych, które zainspirują Twoich klientów do zakupów, czy wizyty w Twojej restauracji.

Fotograf kulinarny – oferta

Jeśli potrzebujesz zdjęcia jedzenia, to dobrze trafiłeś/-aś – fotografia kulinarna to moja specjalizacja. Zajmuje się m.in. stylizacją żywności (sprawiam, że nawet najmniej apetyczna potrawa wygląda na zdjęciu smakowicie), zdjęciami dla restauracji, czy aranżowanymi zdjęciami produktów spożywczych. Możesz też zlecić mi opracowanie przepisów.

Jeśli nasza współpraca nie wymaga kontaktu osobistego, możemy działać zdalnie. Mailowo/telefonicznie ustalimy wszystkie szczegóły, a wszystkie zdjęcia przygotuję w moim studio.

Możliwy jest także dojazd do klienta na terenie Katowic, województwa śląskiego. Wtedy sesję wykonuję na miejscu, w Twojej siedzibie lub odbieram od Ciebie specyficzny produkt.

Fotografia kulinarna Katowice, Śląsk

Fotograf kulinarny w Katowicach, na Śląsku sprawdza się w sytuacjach, gdy robione są zdjęcia gotowych produktów, których, ze względu na konieczność zachowania świeżości dania, nie można wysłać pocztą. Dotyczy to m.in. tortów, ciast i deserów wykonywanych w pracowniach artystycznych, czy wyrobów piekarniczych, wędliniarskich, etc. W zależności od warunków panujących w siedzibie Twojej firmy mogę przyjechać z całym moim wyposażeniem i wykonać sesję na miejscu lub tylko odebrać od Ciebie fotografowane dania i przewieźć je do mojego studia.

Stylizacja żywności Katowice, Śląsk

Planujesz sesję i masz już zatwierdzonego fotografa? Możesz zlecić mi wyłącznie stylizację żywności. Po ustaleniu szczegółów przyjadę w wyznaczonym terminem ze swoimi akcesoriami, tłami i nad zdjęciami będę współpracować z Twoim fotografem.

Zdjęcia restauracji Katowice, Śląsk

Jeśli prowadzisz własny biznes gastronomiczny, sprawdź moje usługi z zakresu fotografii żywności w Katowicach, Śląsku. Wykonuję zdjęcia potraw do menu, a także sesje wizerunkowe, reklamowe, których celem jest pokazanie klientom, dlaczego warto do Ciebie przyjść. Może to być jednorazowa sesja, na potrzeby strony internetowej, kampanii promocyjnej, a także stała współpraca, dzięki której będziesz mieć aktualne zdjęcia potrzebne do zaplanowanej komunikacji w social mediach.